Nieuwsbericht

Solid Semecs borgt inkoop, logistiek en kwaliteit met Dynamics NAV

Als electronica assemblage bedrijf, ligt de focus bij Solid Semecs vooral op het zo efficiënt mogelijk inrichten van het inkoopproces en de logistiek. Jan-Frederik Kalee, Managing Director van Solid Semecs: "Met onze keuze voor Dynamics NAV en GAC zijn we gegroeid, onder andere als het gaat om efficiency. Voorheen hadden we diverse systemen werken, rondom het logistieke systeem. Nu is dit alles meer geïntegreerd, waardoor we efficiënter werken en eenvoudig informatie delen met elkaar. De basis voor verdere groei is gelegd."

Jarenlang werkte Solid Semecs met MFG Pro van QAD als automatiseringspakket. Deze software raakte verouderd en gezien de hoeveelheid maatwerk zou een upgrade relatief veel tijd en geld gaan kosten. In 2008 werden, op aanraden van een externe adviseur, de pakketten Microsoft Dynamics AX en Dynamics NAV, met GAC Business Solutions als partner, bekeken en vergeleken.

Nicole van der Vleuten, Manager Logistics Projects bij Solid Semecs: "Na het uitvoerig bekijken van de wensen, eisen en mogelijkheden concludeerden we dat Dynamics NAV beter past bij onze organisatie. GAC had daarbij ook de vereisten kennis en ervaring met productiebedrijven, met positieve referenties. In november 2009 gingen we van start."

Download hier het hele artikel waarin Jan-Frederik en Nicole aangeven hoe Solid Semecs met Dynamics NAV zorgt voor logistiek, inkoop en kwaliteitsborging conform internationale standaarden.

Meer over |  Semecs en Dynamics NAV?
Laat uw gegevens achter en wij bellen u terug
Contact me

GAC Business Solutions
De Scheper 307
5688 HP Oirschot
+31(0)499-58 28 27
info@gac.nl

Meld u aan voor de online nieuwsbrief

Verstuur